Windows 10
On’unla Harikalar Yarat

See More

Tanıdığınız Windows, şimdi daha da iyi.

Tanıdık ve kullanımı kolay.

Windows 10'un alışkın olduğunuz görünümü ve kolay kullanımı sayesinde kendinizi bir uzman gibi hissedeceksiniz.

Windows 10 hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.

See More

İşler böyle halledilir.

Spartan

Web’de üretken olmanızı sağlayacak yepyeni bir tarayıcı.

Yeni web tarayıcımız Microsoft Edge sayesinde doğrudan3 web sayfaları üzerine cizimler yapın ya da not alın ve bunları başkalarıyla paylaşın, rahatsız edilmeden çevrimiçi makaleleri okuyun ve sevdiğiniz makaleleri daha sonra okumak üzere kaydedin.

Calendar

İşlerinizi daha hızlı halledin.

Dört adede kadar uygulamayı kolayca masaüstünüze tutturun veya tüm açık uygulamaları tek bir görünümde görüntüleyin. Daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda ya da her şeyi projeye göre gruplamak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz.

Windows Store

Windows Mağazası tüm ihtiyaçlarınız için tek adresiniz.

Yeni Windows Mağazası tüm cihazlardan kullanılabilen tek uygulama deneyimi sunuyor. Yeni Windows Mağazası'ndan ücretsiz ve ücretli harika uygulamalar ve oyunlar (Microsoft sertifikalı) ile birlikte filmler, TV dizileri ve en yeni müzikler dahil tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz2.

Notifications

Bugüne kadarki en kişisel Windows.

En önemli şeyleri tek bakışta görün.

En sık kullandığınız uygulamalar, iletişim kurduğunuz kişiler ve sevdiğiniz müzik listeleriniz de dahil neredeyse her şeyi ekleyerek Başlat Menünüzü kişiselleştirebilirsiniz. Canlı kutucuklar sayesinde uygulamaları açmak zorunda kalmadan tek bakışta en güncel içeriğe ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz şekilde çalışma esnekliği.

En iyi ekran her zaman kullanmakta olduğunuz ekrandır.

Windows 10, kullandığınız cihazlarda harika görünecek ve çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Dokunmatik ve ekranı klavyesinden ayrılabilen 2'si 1 arada cihazlarda, ekran kullanım şeklinize uyum sağlar ve tablet modu ile masaüstü modları arası otomatik geçiş olanağı sunar.

Xbox ile harika oyun deneyimi.1

Windows 10 size en harika oyun deneyimini sunar. DirectX 12 teknolojisi ile, en sevilen Xbox oyunlarında muhteşem bir görüntü kalitesi elde edersiniz. Oynadığınız oyunlardan görüntüleri kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Windows 10 Xbox uygulaması sizi Xbox'taki oyun arkadaşlarınıza bağlar ve Xbox One konsolunuzdan Windows 10 bilgisayar, tablet veya telefonunuza oyun akışı yapmanızı sağlar.

Standart olarak sunulan harika uygulamalar.

Windows 10, Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik, Filmler ve TV gibi harika yerleşik uygulamalar ile birlikte sunulur4. Bilgilerinizi OneDrive kullanarak yedekleyebilir, tüm Windows 10 cihazlarınız ile sorunsuz bir şekilde eşitleyebilir ve böylece ihtiyacınız olan her şeyi elinizin altında tutabilirsiniz.