Windows 10
Rób rzeczy niezwykłe

See More

To system Windows, jaki znasz, tylko lepszy.

To znajomy interfejs i łatwa obsługa.

Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert.

Szybko uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które gwarantują Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.

See More

Działaj efektywnie.

Spartan

Zupełnie nowa przeglądarka stworzona specjalnie do pracy online.

W Windows 10 znajdziesz zupełnie nową przeglądarkę, stworzoną by umożliwić jeszcze lepsze korzystanie z sieci. Rób notatki bezpośrednio na stronach internetowych — pisz na klawiaturze lub odręcznie3 — i udostępniaj je innym. Przeglądaj artykuły wygodnie w widoku do czytania lub łatwo zachowaj je na później.

Calendar

Szybciej uporaj się ze swoimi zadaniami.

Możesz przyciągnąć nawet cztery aplikacje do rogów ekranu i obserwować wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować otwarte okna według projektów.

Windows Store

Jeden sklep Windows dla wszystkich Twoich aplikacji.

Wprowadzamy nowy Sklep Windows oferujący ujednolicony interfejs i funkcje na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10. Znajdziesz w nim wszystkie darmowe i płatne aplikacje i gry z certyfikatem Microsoft – a do tego filmy, seriale i najnowszą muzykę.2

Notifications

To najbardziej osobisty Windows w historii.

Szybki podgląd tego, co najważniejsze.

Można dostosować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do tego, z czego korzystasz najczęściej. Paleta kafelków umożliwia szybki podgląd informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji.

Dopasowany do Ciebie - pracuj tak, jak chcesz.

Najlepszy ekran to zawsze ten, na który właśnie patrzysz.

System Windows 10 został zaprojektowany w taki sposób, żeby działał i wyglądał dobrze na każdym urządzeniu. Na urządzeniach z ekranem dotykowym można płynnie przechodzić między trybami desktopowym i tabletowym, a funkcje ekranowe zapewniają optymalną nawigację; na urządzeniach typu 2-w-1 tryby pracy mogą nawet przełączać się automatycznie.

Doskonałe gry, w tym na konsolę Xbox.1

Granie w systemie Windows 10 nie ma sobie równych — doskonała grafika dzięki DirectX, najlepsze gry na Xbox i możliwość rozpoczęcia nagrywania przebiegu gry w kilka sekund. Aplikacja Xbox pozwala połączyć się ze społecznością Xbox, a nawet strumieniować obraz z konsoli Xbox One do urządzenia z systemem Windows 10.

Znakomite aplikacje to już standard.

System Windows 10 ma świetne aplikacje wbudowane, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Muzyka oraz Filmy i Telewizja4. OneDrive pozwala przechowywać kopie zapasowe danych i płynnie synchronizować je na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, więc wszystko, czego potrzebujesz, masz zawsze pod ręką.