Windows 10
Pusťte se do něčeho úžasného.

See More

Je to Windows, který znáte, a je ještě lepší.

Je důvěrně známý a snadno se používá.

Windows 10 má povědomé prostředí a tak snadno se používá, že se od první chvíle budete cítit jako zkušený profesionál.

Spustíte a obnovíte ho rychle, poskytuje bezpečí díky vestavěným funkcím zabezpečení a navrhli jsme ho tak, aby fungoval s vaším současným hardwarem i softwarem.

See More

Takhle se dá všechno zvládnout

Spartan

Úplně nový prohlížeč pro práci na internetu

S novým prohlížečem Microsoft Edge získáte web, který funguje podle vašich představ. Můžete psát poznámky rukou3 nebo klávesnicí přímo na webové stránky a sdílet je s ostatními, číst online články bez vyrušování a ukládat si oblíbené stránky na později.

Calendar

Rychlejší plnění úkolů

Skvělé multitaskingové funkce umožňují jednoduše připnout až čtyři aplikace, takže uvidíte všechno najednou. Pokud potřebujete víc místa nebo si chcete věci seskupit podle projektů, můžete si dokonce vytvořit virtuální plochy.

Windows Store

Ve Windows Storu seženete vše, co potřebujete

Představujeme nový Windows Store, který umožňuje sjednocení nákupů na všech zařízeních s Windows 10. Seženete v něm skvělé bezplatné i placené aplikace a hry certifikované Microsoftem.2

Notifications

Nejosobnější Windows všech dob

Přehledné zobrazení souhrnu všeho, co potřebujete

Přizpůsobte si nabídku Start tak, že si na ni připnete, co chcete (aplikace, kontakty a seznamy stop). Dlaždice s náhledem můžete použít, abyste našli svůj obsah a nemuseli nejdřív otevřít aplikaci.

Přizpůsobte si pracovní prostředí podle sebe

Nejlepší obrazovka je vždy ta, kterou používáte

Windows 10 je navržený tak, aby vypadal skvěle na každém displeji. Na dotykových displejích můžete plynule přecházet z desktopového do tabletového režimu, protože prvky na obrazovce se přizpůsobí pro snadnou navigaci; zařízení 2v1 se dokonce přepínají automaticky.

Úžasné hry včetně Xboxu1

Hraní dosáhlo ve Windows 10 svého vrcholu. Vychutnejte si ohromující vizuální prvky s rozhraním DirectX 12, senzační hry pro Xbox a pohotovou možnost nahrávání průběhu hry. Aplikace Xbox vás spojí s komunitou Xboxu a z konzole Xbox One můžete dokonce streamovat obsah do zařízení s Windows 10.

Skvělé aplikace dodávané v základu

Součástí Windows 10 jsou skvělé předinstalované aplikace, například Mapy, Fotografie, Pošta a Kalendář, Hudba a Filmy a TV pořady4. OneDrive umožňuje zálohování vašich informací a transparentní synchronizaci mezi zařízeními s Windows 10, takže všechno potřebné budete mít pořád po ruce.